Bravúr-döntetlen a listavezető ellen!

U19-es csapatunk hatalmas bravúrt elérve kiharcolta a gól nélküli döntetlen a bajnokságot vezető Békéscsaba ellen idehaza!!! Ez az eredmény még szebb lehetett volna, ha a télen igazolt Gémes Bence értékesíti a Szeged 2011 javára megítélt jogos tizenegyest, de érjük be ennyivel. A tavalyi meccs egyébként Békéscsabán 11-0 volt oda... U15-ös és U13-as csapataink mérkőzése elmaradt.

U19 II. osztály:

SZEGED 2011 - Békéscsabai Előre 1912 SE: 0-0

Szeged 2011: Garamvölgyi Gergő - Szil Zsolt, Szabó Csaba, Farkas Márk, Teimel Márk (Dávid Róbert 55'), Farkas Ferenc, Vangel Roland (Csőke Márton 87'), Fröhlich Tamás (Mohácsi László 55'), Faragó Barát Zoltán, Szucskó Zsolt (Kávássy Dániel 67'), Gémes Bence (Bagi Tamás 82')

Kispad: Molnár Bertalan

Vezetőedző: Gonda László

U17 II. osztály:

SZEGED 2011 - Békéscsabai Előre 1912 SE: 3-3 (2-2)

Szeged 2011: Pölös Tamás (Rozs Egon 46') - Kiss Attila (Rózsa Csanád 75'), Csamangó Tibor, Luczó Dániel, Molnár Alex, Zádori Dominik, Gyuris Péter (Gáleg Norbert 60'), Német József (Virág Attila 46'), Huszka Máté, Szentes-Bíró Tamás, Füvesi Bence

Kispad: Ottlik Márk, Luczó Dominik

Gólszerzőink: Zádori Dominik 3' 1-0, Szentes-Bíró Tamás 41' 2-2, Huszka Máté 90' 3-3

Gonda László: Gyorsan gólt szereztünk, uraltuk a meccs első harmadát, itt eldönthettük volna a mérkőzést is, hiszen több, 100%-os ziccert dolgoztunk ki. Majd érthetetlen módon a megbeszéltek ellenére  visszaállt a csapatom  és megint egyéni hibák ill. a csapatrészek összeszokatlansága miatt gyorsan megfordították a mérkőzést a csabaiak. A félidő hajrájára megint felpörgött a csapat és sikerült egalizálni az eredményt egy szépségdíjas támadás után. A második félidő elején mindkét gárda az eredmény tükrében visszafogottan kezdett, majd egy felesleges lökés utáni pontrúgást követően  a vendégek megszerezték a vezetést... A játékosaim akarását jellemzi, hogy az utolsó percben sikerült egyenlíteni! Összességében egy nyerhető meccset a végjátékban sikerült döntetlenre menteni, ezért csak elismeréssel tartozom a fiúknak!