Elodáztuk a bajnokavatást

Gólnélküli döntetlent játszott a listavezető otthonában a Szeged 2011-Grosics Akadémia, ezzel még nem biztos a Puskás Akadémia bajnoki címe.

Puskás Akadémia FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0
Felcsút, Pancho Aréna. Vezette: Andó-Szabó Sándor (Kóbor Péter, Kepe Arnold).
Puskás Akadémia: Hegedüs – Heffler, Tóth B., Nagy Zs., Vanczák, Zsidai, Márkvárt (Szatmári, 77′), Szakály P., Csilus (Spandler, 72′), Prosser, Tischler (Lencse, 54′). Vezetőedző: Pintér Attila.
Szeged-Grosics: Szántai – Jagodics, Mészáros M., Povázsai (Horváth A., 67′), Achim, Farkas M., Germán, Zabari, Király (Pászka, 32′), Zádori, Andorka (Balogh, 59′). Vezetőedző: Klausz László.
Sárga lap: Tóth B. (17′), Tischler (45′) ill. Mészáros M. (13′)

időpont esemény
90+4′ Itt a vége, nem láthatott gólt a Pancho Aréna közönsége, pontot lopott a listavezetőtől a Szeged-Grosics.
90+1′ Germánt állítja ki Andó-Szabó Sándor a hosszabbítás perceiben.
90′ Vanczák ütközik Szántaival a szegedi tizenhatoson belül, szerencsére azonban nincs sérülés.
87′ Lencse kerül kishíján helyzetbe, de a partjelző emeli a zászlót, lesen állítják meg.
82′ Úgy tűnik, már ma bajnoki címet ünnepelne a Puskás Akadémia, igyekeznek eldönteni a találkozót, Nagy Zsolt veszélyes beadását azonban kivágják a szegedi védők.
80′ Nagy Zsolt kerül helyzetbe, Szakály Péter szolgálja ki, a kísérlet azonban elzúg a jobb kapufa mellett.
77′ Pintér Attila is meghúzza utolsó cseréjét, Márkvárt helyére Szatmári érkezik.
76′ Hosszú idő után jegyezhetünk fel helyzetet, Prosser adja be szélről a labdát, Zsidai lő kapásból, de elzúg a kapufa mellett.
72′ Pintér Attila változtat: Csilus helyett Spandler a pályán az utolsó negyed órára.
67′ Utolsó cserelehetőségét használja ki Klausz László, Povázsait Horváth Attila váltja.
64′ Szakály és Prosser kényszerítőzik, előbbi veszi célba a szegedi kaput, de komoly veszélyt nem jelent a kísérlet Szántai kapujára.
59′ Klausz László is cserél, Andorka Péter helyett jön Balogh Gusztáv.
56′ Pászka Lóránd veszélyeztet, 18 méterről veszi célba Hegedüs kapuját, de nem sokkal a felső sarok mellé száll a lövése.
54′ Először változtat Pintér Attila, Tischler Patrik helyett Lencse László a folytatásban a pályán.
48′ Prosser kapja Zsidaitól a labdát, ő is célba veszi Szántai kapuját, de nem találja el.
47′ A második negyvenöt perc is Puskás Akadémia helyzettel kezdődik, Nagy Zsolt adja be a bal oldalról a labdát, Tischler érkezik a centerezésre, lövését Szántai hárítja.
46′ Folytatódik a találkozó, nem változtattak a mesterek a szünetben.
45′ Nem születik gól az első félidőben, Andó-Szabó Sándor lefújja az első játékrészt.
45′ Tischler keménykedik, sárga lap a jutalma.
39′ Nagy Zsolt adja most be a labdát szélről, Csilus érkezne a beívelésre, de Mészáros megelőzi és felszabadít.
36′ Szakály Péter áll bele egy lövésbe nagyjából 20 méterre a szegedi kaputól, azonban Szántainak nem kell játékba avatkoznia, mert a védelem blokkolja a kísérletet.
32′ Cserélnie kell Klausz Lászlónak, Király Patrik ugyanis megsérül. A sérült játékost Pászka Lóránd váltja.
30′ Zabari lódul meg a jobb oldalon, élesen, veszélyesen lövi be középre, de a Puskás védelme felszabadít.
25′ Márkvárt indul meg egyedül középen, Tischler Patrikot játszaná meg, azonban nem jó az indítása, a csatár nem érheti el.
19′ GÓL! De nem adja meg Andó-Szabó Sándor, Andorka lőtt az ötös sarkáról Hegedüs kapujába, de már korábban szabálytalanság miatt kifelé ítélt szabadrúgást a játékvezető.
17′ Itt az első hazai sárga lap is, Tóth Bence szabálytalan Zádorival szemben.
13′ Mészáros Márk állítja meg szabálytalanul Márkvártot, a játékvezető sárga lappal jutalmazza tettét.
12′ Szakály Pétert keresik középen a társak, ütközik a szegedi tizenhatoson belül, ám Andó-Szabó sporttárs szabálytalannak látja, szabadrúgás kifelé.
7′ Ismét Andorka veszélyeztet, 17 méterről veszi célba Hegedüs kapuját, ám a hazai kapusnak nem okoz gondot ez a lövés.
5′ Itt az első vendég lehetőség: Andorka marad üresen a jobb szélen, beadná középre a labdát, de az alapvonalon kikanyarodik Hegedüs kapuja mögé.
2′ Máris veszélyeztetnek a hazaiak, Heffler jobb oldalról ível be egy szabadrúgást, amire Vanczák érkezik, de a fejese elkerüli a szegedi kaput.
1′ Elkezdődött a mérkőzés!