Utánpótlás: Megtartotta évzáróját a Szeged 2011

A Sziksósfürdői strandon megtartotta szokásos, évzáró rendezvényét a Szeged 2011 a klub utánpótlás együttesei számára.

Tovább

Utánpótlás: kevés babér termett a csabaiak ellen

U14 Békéscsaba UFC - Szeged 2011 4-1 (2-1)Szeged 2011: Szűcs - Újvári (Sigmond), Szél, Laczi, Rajtik (Arany), Horváth, Kocsmár (Hernádi), Dancsok, Gulyás, Jánovszki, Német (Kisfaludi)Gólszerző: Jánovszki - Sajnos mind a két félidőben volt 4-4 100%-os helyzetünk. Mi kihagytuk a ziccereket, a Csaba kí...

Tovább

Bronzérmes az U14!

Egy fordulóval a bajnokság vége előtt méhkeréki sikerével és az Orosháza békéscsabai vereségével eldőlt, hogy a Szeged 2011 szerezte meg a harmadik helyet az NB II dél-keleti csoportjában.

Tovább

Utánpótlás: négyből négy győzelem

U14 Gyomaendrőd Körös UFC - Szeged 2011 2-11 (1-5) Szeged 2011: Szűcs - Újvári (Fischer), Laczi, Dancsok (Sigmond), Kocsmár (Német), Gulyás, Börcsök, Jánovszki, Tajthy, Arany (Kisfaludi), Sándor Gólszerzők: Jánovszki (6), Gulyás, Sándor (2-2), Börcsök - Az első 10 perc kivételével az történt a pályá...