Bronzérmes az U14!

Egy fordulóval a bajnokság vége előtt méhkeréki sikerével és az Orosháza békéscsabai vereségével eldőlt, hogy a Szeged 2011 szerezte meg a harmadik helyet az NB II dél-keleti csoportjában.

Tovább

Utánpótlás: négyből négy győzelem

U14 Gyomaendrőd Körös UFC - Szeged 2011 2-11 (1-5) Szeged 2011: Szűcs - Újvári (Fischer), Laczi, Dancsok (Sigmond), Kocsmár (Német), Gulyás, Börcsök, Jánovszki, Tajthy, Arany (Kisfaludi), Sándor Gólszerzők: Jánovszki (6), Gulyás, Sándor (2-2), Börcsök - Az első 10 perc kivételével az történt a pályá...

Tovább

Utánpótlás: szoros meccsek az Orosházával

Kiélezett csatákat vívott a két fiatalabb korosztály a hétvégén a jó erőkből álló Orosháza ellen. Az U19 egy gólos vereséget szenvedett a Termáltól, az U17 mérkőzése az időjárás miatt félbeszakadt.

Tovább

Utánpótlás: két győzelem a SZEOL ellen

Városi rangadót nyert az U14 és az U15, egy pontot szerzett a Békéscsaba otthonában az U17 és az U19.

Tovább

Utánpótlás: Jól szerepelt Kiskunhalason az U11

Ismét szép eredményt ért el ismét a kiskunhalasi, "B" szintű Bozsik tornán a Szeged 2011 U11-es csapata.