Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2016/2017 - Merkantil Bank NB II.

# időpont csapatok eredmény
1. 2016.07.31.
vasárnap, 16:00
BUDAÖRS KISVÁRDA MASTER GOOD 0:2
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 1:0
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:0
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 2:1
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
DOROGI FC CIGÁND SE 2:1
1. 2016.07.31.
vasárnap, 18:00
SOROKSÁR SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3:3
1. 2016.07.31.
vasárnap, 19:00
BFC SIÓFOK VÁC FC 1:0
1. 2016.07.31.
vasárnap, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
1. 2016.07.31.
vasárnap, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 1:0
2. 2016.08.06.
szombat, 17:30
VÁC FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
2. 2016.08.07.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD SOROKSÁR SC 3:0
2. 2016.08.07.
vasárnap, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
2. 2016.08.07.
vasárnap, 17:30
SZEOL SC CEGLÉDI VSE 2:1
2. 2016.08.07.
vasárnap, 17:30
CIGÁND SE SZEGED 2011 0:7
2. 2016.08.07.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:0
2. 2016.08.07.
vasárnap, 19:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC SZOLNOKI MÁV FC 4:2
2. 2016.08.07.
vasárnap, 19:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BUDAÖRS 1:0
2. 2016.08.07.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR DOROGI FC 1:1
2. 2016.08.07.
vasárnap, 19:00
ZTE FC BFC SIÓFOK 4:1
3. 2016.08.10.
szerda, 17:30
DOROGI FC VÁC FC 1:2
3. 2016.08.10.
szerda, 17:30
SZEGED 2011 AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:2
3. 2016.08.10.
szerda, 17:30
CEGLÉDI VSE CIGÁND SE 1:1
3. 2016.08.10.
szerda, 17:30
BUDAÖRS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:0
3. 2016.08.10.
szerda, 17:30
SOROKSÁR SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:3
3. 2016.08.10.
szerda, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY PUSKÁS AKADÉMIA FC 2:1
3. 2016.08.10.
szerda, 19:00
BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2:1
3. 2016.08.10.
szerda, 19:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC 1:1
3. 2016.08.10.
szerda, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZEOL SC 2:0
3. 2016.08.10.
szerda, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC KISVÁRDA MASTER GOOD 3:2
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD PUSKÁS AKADÉMIA FC 2:2
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 1:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
SZEOL SC BUDAÖRS 1:0
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
VÁC FC SZEGED 2011 1:0
4. 2016.08.14.
vasárnap, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 19:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SZOLNOKI MÁV FC 2:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CEGLÉDI VSE 2:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 19:00
ZTE FC DOROGI FC 3:1
4. 2016.08.14.
vasárnap, 19:00
BFC SIÓFOK HR-RENT KOZÁRMISLENY 4:1
5. 2016.08.19.
péntek, 19:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3:2
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BFC SIÓFOK 1:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
DOROGI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2:1
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
SZEGED 2011 ZTE FC 0:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
CEGLÉDI VSE VÁC FC 1:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
BUDAÖRS CIGÁND SE 3:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC SZEOL SC 1:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:0
5. 2016.08.21.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY KISVÁRDA MASTER GOOD 0:2
6. 2016.08.24.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE PUSKÁS AKADÉMIA FC 5:0
6. 2016.08.24.
szerda, 17:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0:4
6. 2016.08.24.
szerda, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SZEGED 2011 1:1
6. 2016.08.24.
szerda, 17:30
VÁC FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:2
6. 2016.08.24.
szerda, 17:30
CIGÁND SE SOROKSÁR SC 0:1
6. 2016.08.24.
szerda, 17:30
SZEOL SC SZOLNOKI MÁV FC 2:1
6. 2016.08.24.
szerda, 19:00
BFC SIÓFOK DOROGI FC 0:2
6. 2016.08.24.
szerda, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS 2:1
6. 2016.08.24.
szerda, 19:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE KISVÁRDA MASTER GOOD 1:1
6. 2016.08.24.
szerda, 19:00
ZTE FC CEGLÉDI VSE elmaradt
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 5:0
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
BUDAÖRS VÁC FC 0:0
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3:2
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
SZEGED 2011 BFC SIÓFOK 1:0
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
DOROGI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
7. 2016.08.28.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
7. 2016.08.28.
vasárnap, 18:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ ZTE FC 0:0
7. 2016.08.28.
vasárnap, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC CIGÁND SE 0:0
7. 2016.08.28.
vasárnap, 19:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC SZEOL SC 3:1
7. 2016.08.28.
vasárnap, 19:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2:1
6. 2016.09.01.
csütörtök, 19:00
ZTE FC CEGLÉDI VSE 2:0
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
DOROGI FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0:2
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZEGED 2011 2:0
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:2
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
VÁC FC SOROKSÁR SC 2:2
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:1
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
SZEOL SC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:1
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
8. 2016.09.11.
vasárnap, 16:45
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC 2:2
8. 2016.09.11.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 4:2
8. 2016.09.11.
vasárnap, 18:00
ZTE FC BUDAÖRS 0:1
9. 2016.09.14.
szerda, 16:00
SOROKSÁR SC ZTE FC 1:2
9. 2016.09.14.
szerda, 16:30
BUDAÖRS CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:2
9. 2016.09.14.
szerda, 16:30
CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:5
9. 2016.09.14.
szerda, 16:30
SZEGED 2011 DOROGI FC 1:0
9. 2016.09.14.
szerda, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD CIGÁND SE 3:0
9. 2016.09.14.
szerda, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC VÁC FC 1:2
9. 2016.09.14.
szerda, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BFC SIÓFOK 0:1
9. 2016.09.14.
szerda, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SZEOL SC 1:1
9. 2016.09.14.
szerda, 18:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
9. 2016.09.15.
csütörtök, 18:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
SZEGED 2011 HR-RENT KOZÁRMISLENY 0:0
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
DOROGI FC CEGLÉDI VSE 2:1
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 0:1
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
VÁC FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3:3
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:1
10. 2016.09.18.
vasárnap, 16:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:3
10. 2016.09.18.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK BUDAÖRS 2:0
10. 2016.09.18.
vasárnap, 18:00
ZTE FC SZOLNOKI MÁV FC 3:2
10. 2016.09.18.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
10. 2016.09.18.
vasárnap, 18:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:3
11. 2016.09.25.
vasárnap, 16:00
KISVÁRDA MASTER GOOD VÁC FC 1:0
11. 2016.09.25.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CIGÁND SE 1:0
11. 2016.09.25.
vasárnap, 16:00
CEGLÉDI VSE SZEGED 2011 0:2
11. 2016.09.25.
vasárnap, 16:00
BUDAÖRS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0
11. 2016.09.25.
vasárnap, 16:00
SOROKSÁR SC BFC SIÓFOK 6:1
11. 2016.09.25.
vasárnap, 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC ZTE FC 2:2
11. 2016.09.25.
vasárnap, 18:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY SZEOL SC 1:0
11. 2016.09.25.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:2
11. 2016.09.25.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ DOROGI FC 2:1
11. 2016.09.25.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:4
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
CEGLÉDI VSE HR-RENT KOZÁRMISLENY 2:2
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
SZEGED 2011 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
DOROGI FC BUDAÖRS 3:0
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SOROKSÁR SC 1:1
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR PUSKÁS AKADÉMIA FC 2:1
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
ZTE FC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:3
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
VÁC FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:1
12. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
CIGÁND SE SZEOL SC 3:0
12. 2016.10.02.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK SZOLNOKI MÁV FC 0:1
12. 2016.10.02.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:1
13. 2016.10.16.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC 1:0
13. 2016.10.16.
vasárnap, 14:30
SOROKSÁR SC DOROGI FC 1:1
13. 2016.10.16.
vasárnap, 14:30
BUDAÖRS SZEGED 2011 0:4
13. 2016.10.16.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:2
13. 2016.10.16.
vasárnap, 14:30
KISVÁRDA MASTER GOOD CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:3
13. 2016.10.16.
vasárnap, 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY CIGÁND SE 0:1
13. 2016.10.16.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
13. 2016.10.16.
vasárnap, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ CEGLÉDI VSE 2:1
13. 2016.10.16.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE ZTE FC 1:4
13. 2016.10.16.
vasárnap, 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC BFC SIÓFOK 1:0
14. 2016.10.22.
szombat, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:2
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3:0
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 SOROKSÁR SC 1:2
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
DOROGI FC SZOLNOKI MÁV FC 1:0
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
BFC SIÓFOK KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
14. 2016.10.22.
szombat, 14:30
VÁC FC SZEOL SC 1:0
14. 2016.10.22.
szombat, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ HR-RENT KOZÁRMISLENY 1:0
14. 2016.10.22.
szombat, 17:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:2
14. 2016.10.22.
szombat, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CIGÁND SE 1:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 13:30
KISVÁRDA MASTER GOOD NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 13:30
SZEOL SC ZTE FC 0:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 13:30
BUDAÖRS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 13:30
SOROKSÁR SC CEGLÉDI VSE 2:0
15. 2016.10.30.
vasárnap, 15:00
CIGÁND SE VÁC FC 1:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC DOROGI FC 0:0
15. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BFC SIÓFOK 1:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
15. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC SZEGED 2011 0:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
BUDAÖRS HR-RENT KOZÁRMISLENY 2:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV FC 0:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
SZEGED 2011 PUSKÁS AKADÉMIA FC 2:2
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
DOROGI FC KISVÁRDA MASTER GOOD 1:4
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:2
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SZEOL SC 3:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 13:30
VÁC FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 16:00
ZTE FC CIGÁND SE 2:1
16. 2016.11.06.
vasárnap, 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOROKSÁR SC elmaradt
16. 2016.11.12.
szombat, 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOROKSÁR SC 0:2
17. 2016.11.20.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
17. 2016.11.20.
vasárnap, 13:00
SOROKSÁR SC BUDAÖRS 5:0
17. 2016.11.20.
vasárnap, 13:00
CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:1
17. 2016.11.20.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC BFC SIÓFOK 0:5
17. 2016.11.20.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SZEGED 2011 1:0
17. 2016.11.20.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:0
17. 2016.11.20.
vasárnap, 16:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR ZTE FC 2:2
17. 2016.11.20.
vasárnap, 16:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE DOROGI FC 0:0
17. 2016.11.20.
vasárnap, 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC CEGLÉDI VSE 1:0
17. 2016.11.20.
vasárnap, 16:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY VÁC FC 0:1
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
SOROKSÁR SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2:0
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BUDAÖRS SZOLNOKI MÁV FC 1:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
CEGLÉDI VSE KISVÁRDA MASTER GOOD 1:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
DOROGI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZEOL SC 1:0
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BFC SIÓFOK CIGÁND SE 0:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 4:1
18. 2016.11.27.
vasárnap, 16:00
ZTE FC VÁC FC 1:2
18. 2016.11.27.
vasárnap, 16:45
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC SOROKSÁR SC 0:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 13:00
VÁC FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 13:00
CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:7
19. 2016.12.04.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC DOROGI FC 1:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 15:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK 3:0
19. 2016.12.04.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011 0:0
19. 2016.12.04.
vasárnap, 15:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE CEGLÉDI VSE 1:1
19. 2016.12.04.
vasárnap, 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC BUDAÖRS 4:2
19. 2016.12.04.
vasárnap, 15:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY ZTE FC 2:1
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD BUDAÖRS 1:3
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 4:2
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC SZEGED 2011 1:3
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:00
CIGÁND SE DOROGI FC 1:0
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:00
VÁC FC BFC SIÓFOK 1:0
20. 2016.12.11.
vasárnap, 13:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC SOROKSÁR SC 2:0
20. 2016.12.11.
vasárnap, 15:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY SZOLNOKI MÁV FC 1:3
20. 2016.12.11.
vasárnap, 15:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
20. 2016.12.11.
vasárnap, 15:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:0
20. 2016.12.11.
vasárnap, 15:00
ZTE FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:3
21. 2017.02.19.
vasárnap, 12:00
BUDAÖRS SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR HR-RENT KOZÁRMISLENY 1:0
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
SZOLNOKI MÁV FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1:0
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
SOROKSÁR SC KISVÁRDA MASTER GOOD 1:0
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
CEGLÉDI VSE SZEOL SC 0:1
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 CIGÁND SE 0:0
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
DOROGI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:00
BFC SIÓFOK ZTE FC 1:1
21. 2017.02.19.
vasárnap, 14:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC FC 1:3
22. 2017.02.25.
szombat, 14:00
VÁC FC DOROGI FC 1:0
22. 2017.02.26.
vasárnap, 14:00
CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 1:2
22. 2017.02.26.
vasárnap, 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 1:2
22. 2017.02.26.
vasárnap, 14:00
SZEOL SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
22. 2017.02.26.
vasárnap, 15:30
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:1
22. 2017.02.26.
vasárnap, 16:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SOROKSÁR SC 1:1
22. 2017.02.26.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 1:1
22. 2017.02.26.
vasárnap, 16:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED 2011 0:3
22. 2017.02.26.
vasárnap, 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 2:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC KISVÁRDA MASTER GOOD 1:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY BFC SIÓFOK 1:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC ZTE FC 0:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
SZEGED 2011 VÁC FC 1:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
BUDAÖRS SZEOL SC 4:1
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
SOROKSÁR SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 14:30
SZOLNOKI MÁV FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:0
23. 2017.03.05.
vasárnap, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ CIGÁND SE 2:0
24. 2017.03.12.
vasárnap, 12:30
BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
24. 2017.03.12.
vasárnap, 14:30
SZEOL SC SOROKSÁR SC 0:1
24. 2017.03.12.
vasárnap, 14:30
CIGÁND SE BUDAÖRS 1:1
24. 2017.03.12.
vasárnap, 14:30
VÁC FC CEGLÉDI VSE 1:0
24. 2017.03.12.
vasárnap, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 0:4
24. 2017.03.12.
vasárnap, 14:30
KISVÁRDA MASTER GOOD HR-RENT KOZÁRMISLENY 3:0
24. 2017.03.12.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 0:2
24. 2017.03.12.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:2
24. 2017.03.12.
vasárnap, 17:00
ZTE FC SZEGED 2011 0:0
24. 2017.03.12.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:2
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
DOROGI FC BFC SIÓFOK 0:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
SZEGED 2011 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
CEGLÉDI VSE ZTE FC 3:2
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
BUDAÖRS AQVITAL FC CSÁKVÁR 4:1
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
SOROKSÁR SC CIGÁND SE 0:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
SZOLNOKI MÁV FC SZEOL SC 2:1
25. 2017.03.16.
csütörtök, 15:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ VÁC FC 0:0
25. 2017.03.16.
csütörtök, 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:0
26. 2017.03.19.
vasárnap, 13:00
ZTE FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 1:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
VÁC FC BUDAÖRS 2:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 0:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
BFC SIÓFOK SZEGED 2011 1:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DOROGI FC 0:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
26. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
SZEOL SC PUSKÁS AKADÉMIA FC 1:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 16:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE HR-RENT KOZÁRMISLENY 1:1
26. 2017.03.19.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC 1:1
22. 2017.03.24.
péntek, 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SZOLNOKI MÁV FC 1:0
21. 2017.03.26.
vasárnap, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:1
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY DOROGI FC 0:2
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
SZEGED 2011 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 1:1
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
BUDAÖRS ZTE FC 2:2
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
SOROKSÁR SC VÁC FC 1:0
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
SZOLNOKI MÁV FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
27. 2017.04.02.
vasárnap, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD SZEOL SC 2:1
27. 2017.04.02.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3:1
27. 2017.04.02.
vasárnap, 18:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC CIGÁND SE 4:0
27. 2017.04.02.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
28. 2017.04.09.
vasárnap, 13:00
ZTE FC SOROKSÁR SC 2:2
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
VÁC FC SZOLNOKI MÁV FC 3:3
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 1:1
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:1
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC CEGLÉDI VSE 1:2
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
DOROGI FC SZEGED 2011 1:0
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
SZEOL SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:2
28. 2017.04.09.
vasárnap, 16:30
CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 0:2
28. 2017.04.09.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR PUSKÁS AKADÉMIA FC 1:1
28. 2017.04.09.
vasárnap, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HR-RENT KOZÁRMISLENY 5:1
29. 2017.04.12.
szerda, 15:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC VÁC FC 4:1
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
SZOLNOKI MÁV FC ZTE FC 3:1
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
BUDAÖRS BFC SIÓFOK 0:2
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEOL SC 1:0
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
SOROKSÁR SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:1
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
CEGLÉDI VSE DOROGI FC 0:0
29. 2017.04.12.
szerda, 16:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY SZEGED 2011 1:3
29. 2017.04.12.
szerda, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE CIGÁND SE 0:0
29. 2017.04.12.
szerda, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
30. 2017.04.16.
vasárnap, 13:30
VÁC FC KISVÁRDA MASTER GOOD 3:3
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
SZEGED 2011 CEGLÉDI VSE 0:0
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAÖRS 1:1
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 3:2
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SZOLNOKI MÁV FC 1:2
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
SZEOL SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0:0
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:5
30. 2017.04.16.
vasárnap, 16:30
DOROGI FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:0
30. 2017.04.16.
vasárnap, 18:00
ZTE FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:1
30. 2017.04.16.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 15:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 16:00
SZOLNOKI MÁV FC BFC SIÓFOK 0:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY CEGLÉDI VSE 2:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
BUDAÖRS DOROGI FC 2:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD ZTE FC 3:0
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
31. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
SZEOL SC CIGÁND SE 0:1
31. 2017.04.23.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZEGED 2011 1:0
31. 2017.04.23.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE VÁC FC 0:0
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZOLNOKI MÁV FC 4:3
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
DOROGI FC SOROKSÁR SC 0:1
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
SZEGED 2011 BUDAÖRS 0:0
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
VÁC FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:0
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KISVÁRDA MASTER GOOD 1:1
32. 2017.04.30.
vasárnap, 17:00
CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3:1
32. 2017.04.30.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEOL SC 2:0
32. 2017.04.30.
vasárnap, 18:00
ZTE FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:1
32. 2017.04.30.
vasárnap, 19:00
BFC SIÓFOK PUSKÁS AKADÉMIA FC 1:2
33. 2017.05.03.
szerda, 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:1
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:3
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
BUDAÖRS CEGLÉDI VSE 1:0
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BFC SIÓFOK 2:0
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
SZEOL SC VÁC FC 0:0
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
33. 2017.05.03.
szerda, 17:30
SOROKSÁR SC SZEGED 2011 elmaradt
33. 2017.05.03.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 0:2
33. 2017.05.03.
szerda, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC DOROGI FC 2:4
33. 2017.05.03.
szerda, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
34. 2017.05.07.
vasárnap, 14:00
VÁC FC CIGÁND SE 2:0
34. 2017.05.07.
vasárnap, 16:45
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KISVÁRDA MASTER GOOD 2:0
34. 2017.05.07.
vasárnap, 17:30
SZEGED 2011 SZOLNOKI MÁV FC 0:0
34. 2017.05.07.
vasárnap, 17:30
CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2:3
34. 2017.05.07.
vasárnap, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0
34. 2017.05.07.
vasárnap, 17:30
DOROGI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:1
34. 2017.05.07.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BUDAÖRS 3:1
34. 2017.05.07.
vasárnap, 18:00
ZTE FC SZEOL SC 1:0
34. 2017.05.07.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
34. 2017.05.07.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR HR-RENT KOZÁRMISLENY 1:2
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
HR-RENT KOZÁRMISLENY BUDAÖRS 0:6
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD DOROGI FC 2:1
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3:0
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
SZEOL SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
35. 2017.05.14.
vasárnap, 17:30
CIGÁND SE ZTE FC 2:4
35. 2017.05.14.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC CEGLÉDI VSE 1:1
35. 2017.05.14.
vasárnap, 18:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC SZEGED 2011 0:0
35. 2017.05.14.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
35. 2017.05.14.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR VÁC FC 1:0
33. 2017.05.17.
szerda, 17:30
SOROKSÁR SC SZEGED 2011 2:1
36. 2017.05.21.
vasárnap, 16:45
BUDAÖRS SOROKSÁR SC 4:2
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZOLNOKI MÁV FC 1:0
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
ZTE FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CIGÁND SE 2:1
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK SZEOL SC 2:1
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:2
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
DOROGI FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2:0
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
SZEGED 2011 KISVÁRDA MASTER GOOD 1:1
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
CEGLÉDI VSE PUSKÁS AKADÉMIA FC 0:0
36. 2017.05.21.
vasárnap, 18:00
VÁC FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 3:2
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
HR-RENT KOZÁRMISLENY SOROKSÁR SC 1:2
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC BUDAÖRS 1:1
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
KISVÁRDA MASTER GOOD CEGLÉDI VSE 3:0
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SZEGED 2011 3:0
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 0:0
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
SZEOL SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
CIGÁND SE BFC SIÓFOK 1:1
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
37. 2017.05.28.
vasárnap, 18:00
VÁC FC ZTE FC 0:0
37. 2017.05.28.
vasárnap, 19:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:2
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
SOROKSÁR SC SZOLNOKI MÁV FC 1:2
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 2:1
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:3
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC CIGÁND SE 3:1
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
DOROGI FC SZEOL SC 6:0
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:4
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
CEGLÉDI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ KISVÁRDA MASTER GOOD 1:0
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
BUDAÖRS PUSKÁS AKADÉMIA FC 2:3
38. 2017.06.04.
vasárnap, 18:00
ZTE FC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0:0
Frissítve: 2017.06.20. 03:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2018.02.18. vasárnap
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. / VÁC FC
Gyula,
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 49
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 47
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 34
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 33
05. CEGLÉDI VSE 33
06. VÁC FC 30
07. BUDAÖRS 29
08. WKW ETO FC GYŐR 29
09. GYIRMÓT FC GYŐR 28
10. SZOLNOKI MÁV FC 28
11. KBSC FC 28
12. DOROGI FC 27
13. SOROKSÁR SC 24
14. ZTE FC 23
15. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 22
16. BFC SIÓFOK 19
17. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 19
18. BUDAFOKI MTE 18
19. AQVITAL FC CSÁKVÁR 17
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 11

Partnereink