Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2016/2017 - U-19 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
1. 2016.08.27.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 3:3
1. 2016.08.27.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:13
1. 2016.08.28.
vasárnap, 17:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:5
2. 2016.09.03.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:3
2. 2016.09.03.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 5:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 13:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 11:1
3. 2016.09.10.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:8
3. 2016.09.11.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:2
3. 2016.09.11.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 14:0
3. 2016.09.11.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 6:0
4. 2016.09.14.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:2
4. 2016.09.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 1:2
4. 2016.09.17.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:4
4. 2016.09.18.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 2:2
1. 2016.09.21.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:8
5. 2016.09.23.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:5
5. 2016.09.24.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:6
5. 2016.09.25.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:3
5. 2016.09.25.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 6:2
6. 2016.10.01.
szombat, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 4:0
6. 2016.10.01.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:4
6. 2016.10.02.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:7
6. 2016.10.02.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 1:0
7. 2016.10.08.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 8:1
7. 2016.10.09.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:12
7. 2016.10.09.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:2
8. 2016.10.14.
péntek, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:0
8. 2016.10.15.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:4
8. 2016.10.15.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 0:13
8. 2016.10.16.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:0
9. 2016.10.21.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
9. 2016.10.21.
péntek, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 4:3
9. 2016.10.21.
péntek, 17:30
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
9. 2016.10.22.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 14:0
10. 2016.10.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 16:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
10. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:1
11. 2016.11.03.
csütörtök, 13:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:9
11. 2016.11.04.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:11
11. 2016.11.06.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:2
7. 2016.11.09.
szerda, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:5
11. 2016.11.10.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
12. 2016.11.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 6:0
12. 2016.11.12.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
12. 2016.11.13.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 2:4
12. 2016.11.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:1
13. 2016.11.17.
csütörtök, 17:30
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
13. 2016.11.19.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 0:3
13. 2016.11.20.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 13:1
14. 2016.11.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:3
14. 2016.11.27.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:0
14. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÓRAHALOM VSE 11:1
14. 2016.12.03.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 15:2
13. 2016.12.06.
kedd, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 4:0
16. 2017.03.04.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 0:4
16. 2017.03.05.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 10:1
16. 2017.03.05.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 CONTITECH MAKÓ 5:0
16. 2017.03.05.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 3:3
18. 2017.03.18.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:5
18. 2017.03.18.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
18. 2017.03.19.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 0:2
18. 2017.03.19.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
20. 2017.03.29.
szerda, 18:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 13:0
20. 2017.04.02.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:2
20. 2017.04.02.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:6
20. 2017.04.02.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 6:1
25. 2017.04.12.
szerda, 14:30
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
23. 2017.04.20.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
23. 2017.04.23.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:0
23. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 2:5
24. 2017.04.29.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:3
24. 2017.04.30.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:4
24. 2017.04.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 4:4
24. 2017.04.30.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 8:3
25. 2017.05.03.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:3
25. 2017.05.04.
csütörtök, 17:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 5:0
25. 2017.05.07.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:7
26. 2017.05.13.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:3
26. 2017.05.13.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:10
26. 2017.05.14.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:1
26. 2017.05.17.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
23. 2017.05.18.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC n.a.
27. 2017.05.20.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
27. 2017.05.21.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 12:1
27. 2017.05.21.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
27. ma!
18:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
15. 2017.05.27.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC n.a.
Frissítve: 2017.05.21. 21:00
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2016/2017
Merkantil Bank NB II.
2017.05.28. vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE / SZEGED 2011
Sopron,
Soproni Városi Stadion
2016/2017 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. PUSKÁS AKADÉMIA FC 74
02. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 67
03. KISVÁRDA MASTER GOOD 66
04. SOROKSÁR SC 64
05. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 61
06. VÁC FC 58
07. ZTE FC 53
08. SZEGED 2011 51
09. DOROGI FC 50
10. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 50
11. SZOLNOKI MÁV FC 48
12. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 46
13. BUDAÖRS 46
14. BFC SIÓFOK 46
15. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 46
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
17. HR-RENT KOZÁRMISLENY 36
18. CEGLÉDI VSE 36
19. CIGÁND SE 28
20. SZEOL SC 18

Partnereink