Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

Sorsolás (archív)

2016/2017 - U-19 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
1. 2016.08.27.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 3:3
1. 2016.08.27.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:13
1. 2016.08.28.
vasárnap, 17:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:5
2. 2016.09.03.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:3
2. 2016.09.03.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 5:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 13:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 11:1
3. 2016.09.10.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:8
3. 2016.09.11.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:2
3. 2016.09.11.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 14:0
3. 2016.09.11.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 6:0
4. 2016.09.14.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:2
4. 2016.09.17.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 1:2
4. 2016.09.17.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:4
4. 2016.09.18.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 2:2
1. 2016.09.21.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:8
5. 2016.09.23.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:5
5. 2016.09.24.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:6
5. 2016.09.25.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:3
5. 2016.09.25.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 6:2
6. 2016.10.01.
szombat, 12:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 4:0
6. 2016.10.01.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:4
6. 2016.10.02.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:7
6. 2016.10.02.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 1:0
7. 2016.10.08.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 8:1
7. 2016.10.09.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:12
7. 2016.10.09.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:2
8. 2016.10.14.
péntek, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:0
8. 2016.10.15.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:4
8. 2016.10.15.
szombat, 13:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 0:13
8. 2016.10.16.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 7:0
9. 2016.10.21.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
9. 2016.10.21.
péntek, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 4:3
9. 2016.10.21.
péntek, 17:30
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
9. 2016.10.22.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 14:0
10. 2016.10.28.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 16:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
10. 2016.10.30.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 6:1
11. 2016.11.03.
csütörtök, 13:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:9
11. 2016.11.04.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:11
11. 2016.11.06.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:2
7. 2016.11.09.
szerda, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:5
11. 2016.11.10.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
12. 2016.11.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 6:0
12. 2016.11.12.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
12. 2016.11.13.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 2:4
12. 2016.11.13.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:1
13. 2016.11.17.
csütörtök, 17:30
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
13. 2016.11.19.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 0:3
13. 2016.11.20.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 13:1
14. 2016.11.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:3
14. 2016.11.27.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:0
14. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÓRAHALOM VSE 11:1
14. 2016.12.03.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 15:2
13. 2016.12.06.
kedd, 17:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 DAFC SZEGED 4:0
16. 2017.03.04.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 0:4
16. 2017.03.05.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 10:1
16. 2017.03.05.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 CONTITECH MAKÓ 5:0
16. 2017.03.05.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 3:3
17. 2017.03.09.
csütörtök, 14:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:6
17. 2017.03.10.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
17. 2017.03.11.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 3:0
17. 2017.03.11.
szombat, 16:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
18. 2017.03.18.
szombat, 12:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:5
18. 2017.03.18.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
18. 2017.03.19.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 0:2
18. 2017.03.19.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
19. 2017.03.23.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 6:2
19. 2017.03.25.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:6
19. 2017.03.25.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:12
19. 2017.03.26.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 2:4
20. 2017.03.29.
szerda, 18:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 13:0
20. 2017.04.02.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:2
20. 2017.04.02.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:6
20. 2017.04.02.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 6:1
21. 2017.04.08.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 15:0
21. 2017.04.09.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 0:4
21. 2017.04.12.
szerda, 14:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 2:5
25. 2017.04.12.
szerda, 14:30
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
21. 2017.04.12.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
22. 2017.04.15.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 1:3
22. 2017.04.15.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
23. 2017.04.20.
csütörtök, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:6
23. 2017.04.23.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:0
23. 2017.04.23.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 2:5
22. 2017.04.26.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 9:3
24. 2017.04.29.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:3
24. 2017.04.30.
vasárnap, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 1:4
24. 2017.04.30.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 SZEGED 2011 4:4
24. 2017.04.30.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 8:3
25. 2017.05.03.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:3
25. 2017.05.04.
csütörtök, 17:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 5:0
25. 2017.05.07.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:7
26. 2017.05.13.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:3
26. 2017.05.13.
szombat, 16:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:10
26. 2017.05.14.
vasárnap, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 2:1
26. 2017.05.17.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
23. 2017.05.18.
csütörtök, 17:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:8
27. 2017.05.20.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
27. 2017.05.21.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 MÉHKERÉKI SE 12:1
27. 2017.05.21.
vasárnap, 17:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
15. 2017.05.24.
szerda, 11:00
MÓRAHALOM VSE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
22. 2017.05.24.
szerda, 17:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 0:3
27. 2017.05.24.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
15. 2017.05.27.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-18 1:2
15. 2017.05.28.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE 3:0
15. 2017.05.28.
vasárnap, 12:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 10:2
Frissítve: 2017.06.07. 21:23
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2017.08.23. szerda, 17:30
BUDAFOKI MTE / SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
Budapest,
Budafoki MTE Sporttelep
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. KISVÁRDA MASTER GOOD 10
02. KBSC FC 10
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9
04. MTK BUDAPEST 7
05. CEGLÉDI VSE 6
06. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6
07. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5
08. DOROGI FC 5
09. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5
10. SOROKSÁR SC 5
11. SZOLNOKI MÁV FC 5
12. WKW ETO FC GYŐR 4
13. VÁC FC 4
14. GYIRMÓT FC GYŐR 4
15. BUDAFOKI MTE 4
16. ZTE FC 4
17. BFC SIÓFOK 3
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 2
19. BUDAÖRS 2
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2

Partnereink