Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2016/2017 - U-17 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
1. 2016.08.27.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 4:0
1. 2016.08.27.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:9
1. 2016.08.28.
vasárnap, 15:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:0
2. 2016.09.03.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:6
2. 2016.09.03.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
2. 2016.09.04.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 6:0
3. 2016.09.10.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:6
3. 2016.09.11.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:1
3. 2016.09.11.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 16:0
3. 2016.09.11.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 5:1
4. 2016.09.14.
szerda, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 3:2
4. 2016.09.17.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 6:0
4. 2016.09.17.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
4. 2016.09.18.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 1:5
1. 2016.09.21.
szerda, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:0
5. 2016.09.23.
péntek, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
5. 2016.09.24.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
5. 2016.09.25.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
5. 2016.09.25.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 0:4
6. 2016.10.01.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 7:0
6. 2016.10.01.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 1:8
6. 2016.10.02.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 2:0
6. 2016.10.02.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 3:2
7. 2016.10.08.
szombat, 11:30
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
7. 2016.10.08.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 3:1
7. 2016.10.09.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
7. 2016.10.09.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:1
8. 2016.10.14.
péntek, 14:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 3:1
8. 2016.10.15.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:6
8. 2016.10.15.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:4
8. 2016.10.16.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 4:0
9. 2016.10.21.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:6
9. 2016.10.21.
péntek, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 1:0
9. 2016.10.21.
péntek, 15:30
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
9. 2016.10.22.
szombat, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÉHKERÉKI SE 10:0
10. 2016.10.28.
péntek, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 3:1
10. 2016.10.30.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
10. 2016.10.30.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 2:1
11. 2016.11.03.
csütörtök, 11:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:6
11. 2016.11.04.
péntek, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 2:2
11. 2016.11.06.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 2:1
11. 2016.11.10.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
12. 2016.11.12.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:8
12. 2016.11.12.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 3:0
12. 2016.11.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 16:0
12. 2016.11.13.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 3:4
13. 2016.11.17.
csütörtök, 15:30
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:1
13. 2016.11.19.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 1:5
13. 2016.11.20.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 16:1
14. 2016.11.26.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 1:1
14. 2016.11.27.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 1:1
14. 2016.11.27.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÓRAHALOM VSE 8:0
14. 2016.12.03.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 11:0
13. 2016.12.06.
kedd, 15:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 DAFC SZEGED 2:0
16. 2017.03.04.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 0:6
16. 2017.03.05.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 3:0
16. 2017.03.05.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 CONTITECH MAKÓ 4:0
16. 2017.03.05.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 2:1
17. 2017.03.09.
csütörtök, 12:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
17. 2017.03.10.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
17. 2017.03.11.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 5:2
17. 2017.03.11.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
18. 2017.03.18.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:4
18. 2017.03.18.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 6:0
18. 2017.03.19.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 1:4
18. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:3
19. 2017.03.23.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:1
19. 2017.03.25.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 1:8
19. 2017.03.25.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:10
19. 2017.03.26.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 3:1
20. 2017.03.29.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 8:0
20. 2017.04.02.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:3
20. 2017.04.02.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
20. 2017.04.02.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:3
25. 2017.04.12.
szerda, 16:30
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
23. 2017.04.20.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:8
23. 2017.04.23.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:0
23. 2017.04.23.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 7:1
24. 2017.04.29.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 0:11
24. 2017.04.30.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 SZEGED 2011 4:1
24. 2017.04.30.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 10:0
24. 2017.04.30.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 2:2
25. 2017.05.03.
szerda, 18:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC elmaradt
25. 2017.05.04.
csütörtök, 15:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 8:1
25. 2017.05.07.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 0:1
26. 2017.05.13.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:4
26. 2017.05.13.
szombat, 14:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 1:3
26. 2017.05.14.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 1:2
26. 2017.05.17.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 6:0
23. 2017.05.18.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC n.a.
27. 2017.05.20.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:1
27. 2017.05.21.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 MÉHKERÉKI SE 10:0
27. 2017.05.21.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:3
27. ma!
16:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
15. 2017.05.27.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LAB. AKA. U-16 n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC n.a.
15. 2017.05.28.
vasárnap, 15:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 n.a.
Frissítve: 2017.05.21. 21:00
Bajnokság: NB3
MLSZ Adatbank: [link]
2016/2017
Merkantil Bank NB II.
2017.05.28. vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE / SZEGED 2011
Sopron,
Soproni Városi Stadion
2016/2017 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. PUSKÁS AKADÉMIA FC 74
02. BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 67
03. KISVÁRDA MASTER GOOD 66
04. SOROKSÁR SC 64
05. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 61
06. VÁC FC 58
07. ZTE FC 53
08. SZEGED 2011 51
09. DOROGI FC 50
10. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 50
11. SZOLNOKI MÁV FC 48
12. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 46
13. BUDAÖRS 46
14. BFC SIÓFOK 46
15. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 46
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
17. HR-RENT KOZÁRMISLENY 36
18. CEGLÉDI VSE 36
19. CIGÁND SE 28
20. SZEOL SC 18

Partnereink