Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

Sorsolás (archív)

2016/2017 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
2. 2016.09.02.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 7:1
2. 2016.09.03.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:1
2. 2016.09.03.
szombat, 11:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:13
2. 2016.09.03.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 16:0
2. 2016.09.03.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC CONTITECH MAKÓ 5:2
2. 2016.09.04.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 1:2
3. 2016.09.09.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA UFC 3:1
3. 2016.09.10.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
3. 2016.09.11.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 8:1
3. 2016.09.11.
vasárnap, 13:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 0:19
3. 2016.09.11.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 9:2
4. 2016.09.16.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4:0
4. 2016.09.17.
szombat, 09:00
SZEOL SC `B` DAFC SZEGED 3:0
4. 2016.09.17.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 4:5
4. 2016.09.17.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC CONTITECH MAKÓ 11:1
4. 2016.09.17.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `A` 2:3
4. 2016.09.17.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:11
2. 2016.09.20.
kedd, 09:00
SZEOL SC `B` MÓRAHALOM VSE 20:0
5. 2016.09.24.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
5. 2016.09.24.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MÓRAHALOM VSE 31:0
5. 2016.09.24.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:2
5. 2016.09.24.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÉHKERÉKI SE 11:4
5. 2016.09.24.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `B` 4:0
5. 2016.09.24.
szombat, 14:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:1
5. 2016.09.25.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA UFC 3:3
3. 2016.09.28.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 15:0
6. 2016.09.30.
péntek, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
6. 2016.09.30.
péntek, 16:30
BÉKÉSCSABA UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:2
6. 2016.10.01.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8:4
6. 2016.10.01.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 0:8
6. 2016.10.01.
szombat, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `A` 11:1
6. 2016.10.02.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `B` CONTITECH MAKÓ 4:2
6. 2016.10.02.
vasárnap, 15:00
MÉHKERÉKI SE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 1:2
4. 2016.10.04.
kedd, 13:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:17
7. 2016.10.07.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 2:3
7. 2016.10.08.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 1:9
7. 2016.10.08.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
7. 2016.10.08.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÉHKERÉKI SE 4:0
7. 2016.10.08.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA MÓRAHALOM VSE 31:0
7. 2016.10.09.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 4:2
7. 2016.10.11.
kedd, 16:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 0:9
8. 2016.10.15.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 1:3
8. 2016.10.15.
szombat, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 18:1
8. 2016.10.16.
vasárnap, 09:00
MÓRAHALOM VSE CONTITECH MAKÓ 0:11
8. 2016.10.16.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:5
8. 2016.10.16.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:4
8. 2016.10.20.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:1
9. 2016.10.21.
péntek, 12:00
MÉHKERÉKI SE GROSICS AKADÉMIA FK 0:20
9. 2016.10.22.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEGED 2011 1:12
9. 2016.10.22.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` MÓRAHALOM VSE 14:0
9. 2016.10.22.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 8:0
10. 2016.10.28.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA UFC 4:1
10. 2016.10.29.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 7:0
10. 2016.10.29.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:0
10. 2016.10.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` MÉHKERÉKI SE 9:1
10. 2016.10.29.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10:0
10. 2016.10.30.
vasárnap, 09:30
DAFC SZEGED CONTITECH MAKÓ 1:4
10. 2016.10.30.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:23
9. 2016.11.03.
csütörtök, 11:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEOL SC `B` 1:11
11. 2016.11.04.
péntek, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:5
11. 2016.11.05.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
11. 2016.11.05.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÉHKERÉKI SE 4:0
11. 2016.11.05.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE 10:0
11. 2016.11.06.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` DAFC SZEGED 6:0
11. 2016.11.06.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
11. 2016.11.06.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC `B` 10:0
12. 2016.11.11.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 14:0
12. 2016.11.12.
szombat, 09:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 2:3
12. 2016.11.12.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
12. 2016.11.12.
szombat, 11:00
SZEOL SC `B` GROSICS AKADÉMIA FK 0:8
12. 2016.11.12.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEOL SC `A` 3:0
12. 2016.11.13.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE MÉHKERÉKI SE 1:9
9. 2016.11.17.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 4:5
13. 2016.11.18.
péntek, 14:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 6:0
13. 2016.11.19.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEGED 2011 0:12
13. 2016.11.19.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 17:0
13. 2016.11.19.
szombat, 13:30
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC DAFC SZEGED 2:2
13. 2016.11.20.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `B` 3:1
13. 2016.11.20.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` CONTITECH MAKÓ 2:0
13. 2016.11.23.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1:1
1. 2016.11.26.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED MÉHKERÉKI SE 1:0
1. 2016.11.26.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA UFC 6:5
1. 2016.11.27.
vasárnap, 10:00
CONTITECH MAKÓ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:7
1. 2016.11.27.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:1
1. 2016.11.27.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE GROSICS AKADÉMIA FK 0:18
1. 2016.11.27.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 14:0
1. 2016.11.27.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 1:0
12. 2016.12.01.
csütörtök, 12:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:3
8. 2016.12.01.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABA UFC MÉHKERÉKI SE 15:0
3. 2016.12.03.
szombat, 11:00
CONTITECH MAKÓ MÉHKERÉKI SE 6:1
9. 2016.12.03.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA DAFC SZEGED 19:0
15. 2017.03.04.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA MÉHKERÉKI SE 6:2
15. 2017.03.04.
szombat, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
15. 2017.03.05.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC `B` 0:9
15. 2017.03.05.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:4
15. 2017.03.05.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
16. 2017.03.08.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:6
16. 2017.03.11.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
16. 2017.03.11.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 8:1
16. 2017.03.12.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 2:11
16. 2017.03.12.
vasárnap, 14:00
MÉHKERÉKI SE CONTITECH MAKÓ 1:2
17. 2017.03.18.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ BÉKÉSCSABA UFC 3:4
17. 2017.03.18.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` MÉHKERÉKI SE 2:0
17. 2017.03.18.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 12:0
17. 2017.03.18.
szombat, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 13:0
17. 2017.03.19.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:3
17. 2017.03.19.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA GROSICS AKADÉMIA FK 1:3
16. 2017.03.22.
szerda, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 12:0
15. 2017.03.23.
csütörtök, 17:00
CONTITECH MAKÓ GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 3:3
18. 2017.03.25.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
18. 2017.03.25.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK CONTITECH MAKÓ 7:0
18. 2017.03.25.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 3:1
18. 2017.03.25.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC `A` 4:2
18. 2017.03.25.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
18. 2017.03.26.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 0:19
18. 2017.03.26.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:14
19. 2017.03.30.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:2
19. 2017.03.31.
péntek, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 7:4
19. 2017.04.01.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `B` 4:2
19. 2017.04.01.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 6:1
19. 2017.04.01.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
19. 2017.04.01.
szombat, 14:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC MÉHKERÉKI SE 1:1
19. 2017.04.02.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 9:0
17. 2017.04.05.
szerda, 16:30
DAFC SZEGED SZEOL SC `B` 1:3
20. 2017.04.07.
péntek, 14:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:2
20. 2017.04.08.
szombat, 09:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 0:9
20. 2017.04.08.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA UFC GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 16:1
20. 2017.04.08.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:2
20. 2017.04.08.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC CONTITECH MAKÓ 3:0
20. 2017.04.09.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 14:2
20. 2017.04.09.
vasárnap, 14:30
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:31
15. 2017.04.13.
csütörtök, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 0:13
21. 2017.04.13.
csütörtök, 11:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:0
21. 2017.04.13.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 8:1
21. 2017.04.14.
péntek, 10:00
CONTITECH MAKÓ MÓRAHALOM VSE 19:1
21. 2017.04.14.
péntek, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC GROSICS AKADÉMIA FK 2:12
21. 2017.04.15.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE BÉKÉSCSABA UFC 0:11
21. 2017.04.15.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA SZEGED 2011 9:0
22. 2017.04.20.
csütörtök, 15:30
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
22. 2017.04.21.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK MÉHKERÉKI SE 6:0
22. 2017.04.22.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 4:1
22. 2017.04.22.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:3
22. 2017.04.22.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:6
22. 2017.04.23.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 CONTITECH MAKÓ 9:1
22. 2017.04.23.
vasárnap, 14:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC `A` 0:14
23. 2017.04.25.
kedd, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC GROSICS AKADÉMIA FK 3:4
21. 2017.04.26.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 4:3
23. 2017.04.29.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE SZEOL SC `B` 3:7
23. 2017.04.29.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 1:4
23. 2017.04.29.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:8
23. 2017.04.29.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 21:0
23. 2017.04.30.
vasárnap, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
23. 2017.05.03.
szerda, 16:00
CONTITECH MAKÓ DAFC SZEGED 4:2
16. 2017.05.04.
csütörtök, 13:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEOL SC `A` 2:4
24. 2017.05.04.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8:0
24. 2017.05.05.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA CONTITECH MAKÓ 6:1
24. 2017.05.06.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:5
24. 2017.05.06.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABA UFC 2:4
24. 2017.05.06.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED SZEOL SC `A` 0:6
24. 2017.05.07.
vasárnap, 12:00
MÓRAHALOM VSE GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 0:12
24. 2017.05.07.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:3
25. 2017.05.13.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABA UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:4
25. 2017.05.13.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC CONTITECH MAKÓ 5:4
25. 2017.05.13.
szombat, 10:00
MÉHKERÉKI SE MÓRAHALOM VSE 6:0
25. 2017.05.13.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 0:5
25. 2017.05.13.
szombat, 12:00
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC SZEGED 2011 2:11
25. 2017.05.13.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC `B` 16:0
25. 2017.05.14.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 9:0
26. 2017.05.17.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:2
26. 2017.05.20.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
26. 2017.05.20.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC 2:3
26. 2017.05.20.
szombat, 10:00
CONTITECH MAKÓ SZEOL SC `A` 2:2
26. 2017.05.20.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:11
26. 2017.05.21.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 MÉHKERÉKI SE 17:0
26. 2017.05.21.
vasárnap, 15:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:10
14. 2017.05.24.
szerda, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK MÓRAHALOM VSE 24:0
14. 2017.05.24.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC `A` 3:0
14. 2017.05.25.
csütörtök, 15:30
GYOMAENDRŐD-KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2:12
14. 2017.05.26.
péntek, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 4:1
14. 2017.05.27.
szombat, 10:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
14. 2017.05.27.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 CONTITECH MAKÓ 3:6
14. 2017.05.27.
szombat, 17:00
MÉHKERÉKI SE DAFC SZEGED 7:2
Frissítve: 2017.06.16. 21:00
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2017.08.23. szerda, 17:30
BUDAFOKI MTE / SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
Budapest,
Budafoki MTE Sporttelep
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. KISVÁRDA MASTER GOOD 10
02. KBSC FC 10
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9
04. MTK BUDAPEST 7
05. CEGLÉDI VSE 6
06. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6
07. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5
08. DOROGI FC 5
09. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5
10. SOROKSÁR SC 5
11. SZOLNOKI MÁV FC 5
12. WKW ETO FC GYŐR 4
13. VÁC FC 4
14. GYIRMÓT FC GYŐR 4
15. BUDAFOKI MTE 4
16. ZTE FC 4
17. BFC SIÓFOK 3
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 2
19. BUDAÖRS 2
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2

Partnereink