Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - Merkantil Bank NB II.

# időpont csapatok eredmény
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
KISVÁRDA MASTER GOOD CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3:3
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
CEGLÉDI VSE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1:2
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
VÁC FC SOROKSÁR SC 0:0
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC DOROGI FC 2:2
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
BUDAFOKI MTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:2
1. 2017.07.30.
vasárnap, 18:00
BUDAÖRS GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
1. 2017.07.30.
vasárnap, 19:00
BFC SIÓFOK SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
1. 2017.07.30.
vasárnap, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KBSC FC 0:1
1. 2017.07.30.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR MTK BUDAPEST 1:2
1. 2017.07.31.
hétfő, 18:30
ZTE FC WKW ETO FC GYŐR 0:0
2. 2017.08.05.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR ZTE FC 5:0
2. 2017.08.06.
vasárnap, 15:45
MTK BUDAPEST CEGLÉDI VSE 2:1
2. 2017.08.06.
vasárnap, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 1:0
2. 2017.08.06.
vasárnap, 17:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:4
2. 2017.08.06.
vasárnap, 17:30
KBSC FC VÁC FC 2:1
2. 2017.08.06.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC SZOLNOKI MÁV FC 0:1
2. 2017.08.06.
vasárnap, 17:30
DOROGI FC BUDAFOKI MTE 0:2
2. 2017.08.06.
vasárnap, 19:00
WKW ETO FC GYŐR KISVÁRDA MASTER GOOD 1:3
2. 2017.08.06.
vasárnap, 20:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
2. 2017.08.06.
vasárnap, 20:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAÖRS 4:2
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 0:2
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD ZTE FC 1:0
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
CEGLÉDI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2:0
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
BUDAFOKI MTE SOROKSÁR SC 1:1
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
SZOLNOKI MÁV FC KBSC FC 0:0
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
VÁC FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1:0
3. 2017.08.13.
vasárnap, 17:30
BUDAÖRS DOROGI FC 2:2
3. 2017.08.13.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:1
3. 2017.08.13.
vasárnap, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MTK BUDAPEST 0:0
3. 2017.08.13.
vasárnap, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:3
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD GYIRMÓT FC GYŐR 3:0
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
DOROGI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3:0
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SC BUDAÖRS 2:1
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
KBSC FC BUDAFOKI MTE 2:1
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZOLNOKI MÁV FC 2:0
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 0:1
4. 2017.08.19.
szombat, 17:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0
4. 2017.08.19.
szombat, 19:00
MTK BUDAPEST VÁC FC 3:0
4. 2017.08.19.
szombat, 19:00
WKW ETO FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:1
4. 2017.08.19.
szombat, 19:00
ZTE FC BFC SIÓFOK 5:2
5. 2017.08.23.
szerda, 17:30
BUDAÖRS KBSC FC 6:2
5. 2017.08.23.
szerda, 17:30
VÁC FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
5. 2017.08.23.
szerda, 17:30
CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 2:1
5. 2017.08.23.
szerda, 17:30
BUDAFOKI MTE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 0:0
5. 2017.08.23.
szerda, 17:30
SZOLNOKI MÁV FC MTK BUDAPEST 1:2
5. 2017.08.23.
szerda, 17:45
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SOROKSÁR SC 1:1
5. 2017.08.23.
szerda, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR DOROGI FC 3:2
5. 2017.08.23.
szerda, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2:0
5. 2017.08.23.
szerda, 19:00
BFC SIÓFOK KISVÁRDA MASTER GOOD 1:2
5. 2017.08.23.
szerda, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR ZTE FC 1:2
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:1
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC DOROGI FC 2:1
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
KBSC FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:0
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 0:0
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. BUDAÖRS 3:1
6. 2017.08.27.
vasárnap, 17:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SZOLNOKI MÁV FC 0:4
6. 2017.08.27.
vasárnap, 19:00
ZTE FC CEGLÉDI VSE 2:0
6. 2017.08.27.
vasárnap, 19:00
BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 1:2
6. 2017.08.27.
vasárnap, 19:00
MTK BUDAPEST BUDAFOKI MTE 4:1
7. 2017.09.01.
péntek, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOROKSÁR SC 1:1
7. 2017.09.02.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:0
7. 2017.09.02.
szombat, 16:30
DOROGI FC KBSC FC 0:1
7. 2017.09.02.
szombat, 16:30
CEGLÉDI VSE KISVÁRDA MASTER GOOD 1:1
7. 2017.09.02.
szombat, 16:30
BUDAÖRS MTK BUDAPEST 0:2
7. 2017.09.02.
szombat, 16:30
BUDAFOKI MTE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
7. 2017.09.02.
szombat, 16:30
VÁC FC WKW ETO FC GYŐR 2:0
7. 2017.09.02.
szombat, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK 2:2
7. 2017.09.02.
szombat, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 0:3
7. 2017.09.02.
szombat, 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 0:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:2
8. 2017.09.10.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 0:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 16:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. DOROGI FC 2:1
8. 2017.09.10.
vasárnap, 16:30
KBSC FC SOROKSÁR SC 1:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BUDAÖRS 3:3
8. 2017.09.10.
vasárnap, 18:00
WKW ETO FC GYŐR SZOLNOKI MÁV FC 0:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 1:5
8. 2017.09.10.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 0:0
8. 2017.09.10.
vasárnap, 18:00
ZTE FC VÁC FC 0:0
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
BUDAÖRS CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:0
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
DOROGI FC MTK BUDAPEST 2:1
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
SOROKSÁR SC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3:0
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
VÁC FC KISVÁRDA MASTER GOOD 2:3
9. 2017.09.17.
vasárnap, 16:00
BUDAFOKI MTE WKW ETO FC GYŐR 1:2
9. 2017.09.17.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR KBSC FC 0:1
9. 2017.09.17.
vasárnap, 18:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 2:0
9. 2017.09.17.
vasárnap, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOK 3:1
9. 2017.09.17.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC ZTE FC 2:0
10. 2017.09.24.
vasárnap, 16:00
CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 0:4
10. 2017.09.24.
vasárnap, 16:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. KBSC FC 0:1
10. 2017.09.24.
vasárnap, 16:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 16:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SZOLNOKI MÁV FC 2:3
10. 2017.09.24.
vasárnap, 16:30
BFC SIÓFOK VÁC FC 0:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 18:00
WKW ETO FC GYŐR BUDAÖRS 1:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 18:00
MTK BUDAPEST SOROKSÁR SC 5:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE DOROGI FC 1:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 18:00
ZTE FC BUDAFOKI MTE 2:2
10. 2017.09.24.
vasárnap, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:6
11. 2017.09.30.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV FC BFC SIÓFOK 1:0
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
DOROGI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:0
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
SOROKSÁR SC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
KBSC FC MTK BUDAPEST 0:1
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
VÁC FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 5:1
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
BUDAFOKI MTE KISVÁRDA MASTER GOOD 0:3
11. 2017.10.01.
vasárnap, 15:00
BUDAÖRS ZTE FC 1:2
11. 2017.10.01.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1:0
11. 2017.10.01.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC WKW ETO FC GYŐR 0:1
11. 2017.10.01.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 6:2
12. 2017.10.08.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
12. 2017.10.08.
vasárnap, 15:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 0:1
12. 2017.10.08.
vasárnap, 15:00
KISVÁRDA MASTER GOOD BUDAÖRS 1:0
12. 2017.10.08.
vasárnap, 15:00
CEGLÉDI VSE VÁC FC 1:0
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE KBSC FC 2:0
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3:0
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR DOROGI FC 2:2
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:2
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 1:1
12. 2017.10.08.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC 2:0
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR MTK BUDAPEST 2:3
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
DOROGI FC ZTE FC 3:0
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
SOROKSÁR SC WKW ETO FC GYŐR 1:1
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
KBSC FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0:0
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
VÁC FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:1
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
SZOLNOKI MÁV FC CEGLÉDI VSE 1:1
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
BUDAFOKI MTE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:2
13. 2017.10.15.
vasárnap, 15:00
BUDAÖRS BFC SIÓFOK 2:1
13. 2017.10.15.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
14. 2017.10.21.
szombat, 14:30
KISVÁRDA MASTER GOOD DOROGI FC 2:0
14. 2017.10.22.
vasárnap, 14:30
CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3:1
14. 2017.10.22.
vasárnap, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1:0
14. 2017.10.22.
vasárnap, 14:30
VÁC FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:1
14. 2017.10.22.
vasárnap, 15:00
ZTE FC SOROKSÁR SC 2:0
14. 2017.10.22.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE MTK BUDAPEST 0:4
14. 2017.10.22.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR KBSC FC 4:3
14. 2017.10.22.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0
14. 2017.10.22.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS 1:5
14. 2017.10.22.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV FC 1:2
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
DOROGI FC BFC SIÓFOK 2:1
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
SOROKSÁR SC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:1
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
KBSC FC ZTE FC 2:0
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. WKW ETO FC GYŐR 0:0
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
SZOLNOKI MÁV FC VÁC FC 1:5
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
BUDAFOKI MTE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
15. 2017.10.29.
vasárnap, 13:30
BUDAÖRS CEGLÉDI VSE 1:1
15. 2017.10.29.
vasárnap, 15:00
MTK BUDAPEST CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6:1
15. 2017.10.29.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:0
15. 2017.10.29.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
16. 2017.11.05.
vasárnap, 13:30
VÁC FC BUDAFOKI MTE 1:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:0
16. 2017.11.05.
vasárnap, 13:30
KISVÁRDA MASTER GOOD KBSC FC 1:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 13:30
CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 13:30
SZOLNOKI MÁV FC GYIRMÓT FC GYŐR 3:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 15:00
WKW ETO FC GYŐR MTK BUDAPEST 2:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 16:00
ZTE FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 1:1
16. 2017.11.05.
vasárnap, 16:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR DOROGI FC 2:2
16. 2017.11.05.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAÖRS 0:0
16. 2017.11.05.
vasárnap, 16:00
BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 2:1
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
BUDAÖRS VÁC FC 0:2
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
DOROGI FC CEGLÉDI VSE 0:0
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
SOROKSÁR SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
KBSC FC BFC SIÓFOK 0:2
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. KISVÁRDA MASTER GOOD 0:2
17. 2017.11.12.
vasárnap, 13:30
BUDAFOKI MTE SZOLNOKI MÁV FC 2:1
17. 2017.11.12.
vasárnap, 14:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE WKW ETO FC GYŐR 1:2
17. 2017.11.12.
vasárnap, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2:1
17. 2017.11.12.
vasárnap, 16:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4:1
17. 2017.11.12.
vasárnap, 16:00
MTK BUDAPEST ZTE FC 2:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
BUDAFOKI MTE GYIRMÓT FC GYŐR 1:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
BFC SIÓFOK SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 0:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD MTK BUDAPEST 1:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 2:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
VÁC FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:1
18. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC BUDAÖRS 0:1
18. 2017.11.19.
vasárnap, 16:00
WKW ETO FC GYŐR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1:2
18. 2017.11.19.
vasárnap, 16:00
ZTE FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE 0:0
18. 2017.11.19.
vasárnap, 16:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KBSC FC 2:1
18. 2017.11.19.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DOROGI FC 3:1
19. 2017.11.24.
péntek, 18:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE KISVÁRDA MASTER GOOD 2:2
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 3:1
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
DOROGI FC VÁC FC 2:0
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
SOROKSÁR SC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
KBSC FC CEGLÉDI VSE 1:2
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:1
19. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
BUDAÖRS BUDAFOKI MTE 2:1
19. 2017.11.26.
vasárnap, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2:0
19. 2017.11.26.
vasárnap, 16:00
MTK BUDAPEST BFC SIÓFOK 3:1
19. 2017.11.26.
vasárnap, 16:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC SZOLNOKI MÁV FC 2:0
20. 2017.12.03.
vasárnap, 13:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KISVÁRDA MASTER GOOD 1:2
20. 2017.12.03.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. CEGLÉDI VSE 1:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 13:00
KBSC FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 13:00
SOROKSÁR SC VÁC FC 2:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 13:00
DOROGI FC SZOLNOKI MÁV FC 2:0
20. 2017.12.03.
vasárnap, 15:00
WKW ETO FC GYŐR ZTE FC 2:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 15:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BFC SIÓFOK 0:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 15:00
MTK BUDAPEST AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:1
20. 2017.12.03.
vasárnap, 15:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BUDAFOKI MTE 3:2
20. 2017.12.03.
vasárnap, 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR BUDAÖRS 1:3
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD WKW ETO FC GYŐR 1:3
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2:2
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
CEGLÉDI VSE MTK BUDAPEST 0:1
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
VÁC FC KBSC FC 1:0
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC SOROKSÁR SC 1:3
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
BUDAFOKI MTE DOROGI FC 0:0
21. 2017.12.10.
vasárnap, 13:00
BUDAÖRS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2:2
21. 2017.12.10.
vasárnap, 15:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SWIETELSKY-SOPRONI VSE 1:1
21. 2017.12.10.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3:1
21. 2017.12.10.
vasárnap, 15:00
ZTE FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:4
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
DOROGI FC BUDAÖRS n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. VÁC FC n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
KBSC FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
SOROKSÁR SC BUDAFOKI MTE n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 14:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE CEGLÉDI VSE n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 15:00
MTK BUDAPEST BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR BFC SIÓFOK n.a.
22. 2018.02.25.
vasárnap, 17:00
ZTE FC KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:30
BUDAÖRS SOROKSÁR SC n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:30
BUDAFOKI MTE KBSC FC n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:30
SZOLNOKI MÁV FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:30
VÁC FC MTK BUDAPEST n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 14:30
CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC DOROGI FC n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR WKW ETO FC GYŐR n.a.
23. 2018.03.04.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK ZTE FC n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:00
SOROKSÁR SC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
DOROGI FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BFC SIÓFOK n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE VÁC FC n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. BUDAFOKI MTE n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 14:30
KBSC FC BUDAÖRS n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR CEGLÉDI VSE n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 17:00
ZTE FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
24. 2018.03.11.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST SZOLNOKI MÁV FC n.a.
25. 2018.03.16.
péntek, 15:00
BUDAFOKI MTE MTK BUDAPEST n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE WKW ETO FC GYŐR n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 15:00
BUDAÖRS SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 15:00
DOROGI FC SOROKSÁR SC n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 15:00
SZOLNOKI MÁV FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 15:00
VÁC FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 15:00
CEGLÉDI VSE ZTE FC n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR BFC SIÓFOK n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
25. 2018.03.18.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KBSC FC n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 12:30
KISVÁRDA MASTER GOOD CEGLÉDI VSE n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 16:00
SOROKSÁR SC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 16:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 16:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SZOLNOKI MÁV FC n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 16:00
KBSC FC DOROGI FC n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 16:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE BUDAFOKI MTE n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR VÁC FC n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 17:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
26. 2018.03.25.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST BUDAÖRS n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 16:00
DOROGI FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 16:00
SOROKSÁR SC KBSC FC n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 16:00
BUDAÖRS SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 16:00
VÁC FC ZTE FC n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 16:00
SZOLNOKI MÁV FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 19:00
BUDAFOKI MTE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
27. 2018.03.28.
szerda, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
27. 2018.03.29.
csütörtök, 20:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC MTK BUDAPEST n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 16:30
KBSC FC GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 16:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SOROKSÁR SC n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 16:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD VÁC FC n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CEGLÉDI VSE n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR BUDAFOKI MTE n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 17:00
ZTE FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
28. 2018.04.01.
vasárnap, 19:00
MTK BUDAPEST DOROGI FC n.a.
27. 2018.04.04.
szerda, 16:30
CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 16:30
KBSC FC SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 16:30
DOROGI FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 16:30
SOROKSÁR SC MTK BUDAPEST n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 16:30
VÁC FC BFC SIÓFOK n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 16:30
BUDAÖRS WKW ETO FC GYŐR n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 17:00
BUDAFOKI MTE ZTE FC n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR CEGLÉDI VSE n.a.
29. 2018.04.08.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 16:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 16:30
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 16:30
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SOROKSÁR SC n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BUDAFOKI MTE n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 16:30
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR VÁC FC n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST KBSC FC n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 17:00
ZTE FC BUDAÖRS n.a.
30. 2018.04.15.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK SZOLNOKI MÁV FC n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. MTK BUDAPEST n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
KBSC FC SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
DOROGI FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
BUDAÖRS KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC ZTE FC n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
BUDAFOKI MTE BFC SIÓFOK n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
VÁC FC CEGLÉDI VSE n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
31. 2018.04.22.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK BUDAÖRS n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAFOKI MTE n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV FC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁC FC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KBSC FC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR SOROKSÁR SC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
ZTE FC DOROGI FC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
32. 2018.04.29.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
BUDAÖRS AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
DOROGI FC KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
KBSC FC WKW ETO FC GYŐR n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 17:00
SOROKSÁR SC ZTE FC n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 19:00
MTK BUDAPEST SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 19:00
BUDAFOKI MTE CEGLÉDI VSE n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 19:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC BFC SIÓFOK n.a.
33. 2018.05.02.
szerda, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR VÁC FC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK DOROGI FC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SOROKSÁR SC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
ZTE FC KBSC FC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR MTK BUDAPEST n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
VÁC FC SZOLNOKI MÁV FC n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BUDAFOKI MTE n.a.
34. 2018.05.06.
vasárnap, 17:00
CEGLÉDI VSE BUDAÖRS n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. ZTE FC n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST WKW ETO FC GYŐR n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
KBSC FC KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC BFC SIÓFOK n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC CEGLÉDI VSE n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
DOROGI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
BUDAÖRS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZOLNOKI MÁV FC n.a.
35. 2018.05.13.
vasárnap, 17:00
BUDAFOKI MTE VÁC FC n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
CEGLÉDI VSE DOROGI FC n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK KBSC FC n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
ZTE FC MTK BUDAPEST n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
VÁC FC BUDAÖRS n.a.
36. 2018.05.20.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC BUDAFOKI MTE n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
MTK BUDAPEST KISVÁRDA MASTER GOOD n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
SWIETELSKY-SOPRONI VSE ZTE FC n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
KBSC FC AQVITAL FC CSÁKVÁR n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. BFC SIÓFOK n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
DOROGI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
SOROKSÁR SC CEGLÉDI VSE n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC VÁC FC n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR BUDAFOKI MTE n.a.
37. 2018.05.27.
vasárnap, 17:00
BUDAÖRS SZOLNOKI MÁV FC n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
WKW ETO FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
VÁC FC DOROGI FC n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED 2011-GROSICS AKAD. n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
CEGLÉDI VSE KBSC FC n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
BFC SIÓFOK MTK BUDAPEST n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
ZTE FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SWIETELSKY-SOPRONI VSE n.a.
38. 2018.06.03.
vasárnap, 17:00
BUDAFOKI MTE BUDAÖRS n.a.
Frissítve: 2018.02.04. 11:03
Bajnokság: NB2
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2018.02.25. vasárnap, 14:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD. / VÁC FC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 52
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 47
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 37
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 34
05. VÁC FC 33
06. CEGLÉDI VSE 33
07. WKW ETO FC GYŐR 32
08. GYIRMÓT FC GYŐR 31
09. BUDAÖRS 30
10. SZOLNOKI MÁV FC 28
11. KBSC FC 28
12. DOROGI FC 28
13. SOROKSÁR SC 27
14. ZTE FC 23
15. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 23
16. BFC SIÓFOK 20
17. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 19
18. BUDAFOKI MTE 19
19. AQVITAL FC CSÁKVÁR 18
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 12

Partnereink