Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - Csongrád Megyei Leány U14

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.15.
péntek, 16:30
SZEGED 2011 KFT. NAGYMÁGOCS SE 14:0
1.2017.09.16.
szombat, 10:00
FÖLDEÁK TC SZOLNOK FANATIC SE 0:10
2.2017.09.23.
szombat, 10:00
NAGYMÁGOCS SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
3.2017.09.27.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 KFT. ST. MIHÁLY FC SE 2:3
3.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE NAGYMÁGOCS SE 2:1
2.2017.10.03.
kedd, 15:00
ST. MIHÁLY FC SE FÖLDEÁK TC 13:1
1.2017.10.05.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 3:0
4.2017.10.06.
péntek, 15:00
SZEGED 2011 KFT. FÖLDEÁK TC 9:0
4.2017.10.07.
szombat, 10:00
NAGYMÁGOCS SE SZOLNOK FANATIC SE 1:5
4.2017.10.07.
szombat, 10:00
ST. MIHÁLY FC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:5
5.2017.10.14.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 0:11
6.2017.10.20.
péntek, 14:30
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 8:0
6.2017.10.20.
péntek, 15:30
ST. MIHÁLY FC SE SZOLNOK FANATIC SE 10:2
6.2017.10.21.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FÖLDEÁK TC 6:0
7.2017.10.25.
szerda, 14:30
FÖLDEÁK TC NAGYMÁGOCS SE 0:2
2.2017.10.26.
csütörtök, 15:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 1:1
7.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
6.2017.10.30.
hétfő, 14:00
MAROS-MENTI UFC NAGYMÁGOCS SE 2:2
3.2017.10.31.
kedd, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOK FANATIC SE 3:5
8.2017.11.03.
péntek, 13:30
ST. MIHÁLY FC SE MAROS-MENTI UFC 11:1
8.2017.11.04.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOK FANATIC SE 1:8
8.2017.11.05.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE FÖLDEÁK TC 2:0
5.2017.11.08.
szerda, 13:00
FÖLDEÁK TC MAROS-MENTI UFC 0:3
9.2017.11.11.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZOLNOK FANATIC SE 1:6
9.2017.11.15.
szerda, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:11
5.2017.11.18.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE ST. MIHÁLY FC SE 0:3
7.2017.11.25.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 KFT. SZOLNOK FANATIC SE 2:1
9.2017.11.25.
szombat, 13:00
NAGYMÁGOCS SE ST. MIHÁLY FC SE 0:6
10.2018.03.24.
szombat, 11:30
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:8
11.2018.03.30.
péntek, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC NAGYMÁGOCS SE 4:1
11.2018.04.03.
kedd, 10:00
FÖLDEÁK TC ST. MIHÁLY FC SE 0:14
12.2018.04.06.
péntek, 16:30
ST. MIHÁLY FC SE SZEGED 2011 KFT. 3:3
12.2018.04.07.
szombat, 13:00
SZOLNOK FANATIC SE MAROS-MENTI UFC 9:1
13.2018.04.11.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC ST. MIHÁLY FC SE 0:20
13.2018.04.14.
szombat, 10:00
SZOLNOK FANATIC SE NAGYMÁGOCS SE 7:0
14.2018.04.20.
péntek, 17:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 10:0
13.2018.04.25.
szerda, 13:00
FÖLDEÁK TC SZEGED 2011 KFT. 0:15
15.2018.04.27.
péntek, 17:00
SZOLNOK FANATIC SE ST. MIHÁLY FC SE 0:10
15.2018.04.29.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:18
14.2018.05.02.
szerda, 14:00
MAROS-MENTI UFC FÖLDEÁK TC 8:1
14.2018.05.02.
szerda, 17:00
ST. MIHÁLY FC SE MÓRAHALOM VSE 21:0
16.2018.05.03.
csütörtök, 16:00
NAGYMÁGOCS SE FÖLDEÁK TC 5:0
16.2018.05.06.
vasárnap, 13:00
SZOLNOK FANATIC SE SZEGED 2011 KFT. 1:5
11.2018.05.08.
kedd, 17:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:0
17.2018.05.11.
péntek, 13:00
FÖLDEÁK TC MÓRAHALOM VSE 7:0
12.2018.05.16.
szerda, 15:00
NAGYMÁGOCS SE MÓRAHALOM VSE 10:0
10.2018.05.16.
szerda, 15:00
SZOLNOK FANATIC SE FÖLDEÁK TC 3:0
17.2018.05.16.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC ST. MIHÁLY FC SE 4:14
18.2018.05.18.
péntek, 17:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 0:9
15.2018.05.19.
szombat, 13:00
FÖLDEÁK TC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC elmaradt
18.2018.05.20.
vasárnap, 10:00
ST. MIHÁLY FC SE NAGYMÁGOCS SE 9:0
18.2018.05.20.
vasárnap, 15:00
SZOLNOK FANATIC SE MÓRAHALOM VSE 7:1
15.2018.05.21.
hétfő, 10:00
NAGYMÁGOCS SE MAROS-MENTI UFC 8:1
17.2018.05.22.
kedd, 17:00
SZOLNOK FANATIC SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:2
16.2018.05.24.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE elmaradt
10.2018.05.31.
csütörtök, 17:00
NAGYMÁGOCS SE SZEGED 2011 KFT. n.a.
Frissítve: 2018.05.26. 03:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
ma, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD./BFC SIÓFOK
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 82
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 72
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 62
04. BUDAÖRS 57
05. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 57
06. GYIRMÓT FC GYŐR 56
07. WKW ETO FC GYŐR 55
08. SOROKSÁR SC 50
09. CEGLÉDI VSE 49
10. VÁC FC 48
11. DOROGI FC 46
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 45
13. KBSC FC 44
14. BUDAFOKI MTE 42
15. BFC SIÓFOK 41
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 41
17. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 40
18. SZOLNOKI MÁV FC 39
19. ZTE FC 38
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 20

Partnereink