Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-17 III. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2017.09.01.
péntek, 18:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 0:4
1.2017.09.02.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 1:4
1.2017.09.03.
vasárnap, 10:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:0
1.2017.09.03.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
1.2017.09.03.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. DAFC SZEGED 2:1
2.2017.09.09.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE 10:0
2.2017.09.09.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 1:4
2.2017.09.10.
vasárnap, 09:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. 0:1
2.2017.09.10.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 3:2
2.2017.09.10.
vasárnap, 17:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 5:4
3.2017.09.16.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 1:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 5:0
3.2017.09.17.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 2:5
4.2017.09.23.
szombat, 10:30
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. 0:5
4.2017.09.24.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:2
4.2017.09.24.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
4.2017.09.24.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC DAFC SZEGED 0:0
4.2017.09.24.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 6:1
5.2017.09.30.
szombat, 10:30
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 8:1
5.2017.09.30.
szombat, 15:00
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 2:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC 1:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 17:0
5.2017.10.01.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 3:2
6.2017.10.04.
szerda, 18:30
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC elmaradt
6.2017.10.07.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:7
6.2017.10.07.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 1:5
6.2017.10.07.
szombat, 12:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0:3
6.2017.10.08.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE 2:2
7.2017.10.13.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC 5:1
7.2017.10.14.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 0:2
7.2017.10.15.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE 8:0
7.2017.10.15.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC 3:1
7.2017.10.15.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 9:2
8.2017.10.18.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 2:2
8.2017.10.21.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. 1:6
8.2017.10.22.
vasárnap, 09:30
MÓRAHALOM VSE DAFC SZEGED 1:0
8.2017.10.22.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 0:1
9.2017.10.27.
péntek, 13:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 2:1
9.2017.10.29.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 11:0
9.2017.10.29.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE 2:2
9.2017.10.29.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 6:1
10.2017.11.02.
csütörtök, 13:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 21:2
10.2017.11.04.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 1:2
10.2017.11.05.
vasárnap, 09:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:1
10.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 1:3
10.2017.11.05.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. 0:2
3.2017.11.08.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 1:3
11.2017.11.11.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED TISZAKÉCSKEI VSE 4:0
11.2017.11.11.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3:3
11.2017.11.12.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
11.2017.11.12.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. 0:0
11.2017.11.15.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 1:1
8.2017.11.19.
vasárnap, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
9.2017.11.19.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 2:0
6.2017.11.24.
péntek, 15:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
12.2018.03.10.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE 1:8
19.2018.03.11.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC 4:1
15.2018.03.11.
vasárnap, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC 1:0
12.2018.03.14.
szerda, 16:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE 9:1
13.2018.03.16.
péntek, 10:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED 6:0
13.2018.03.17.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:3
13.2018.03.18.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
13.2018.03.18.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3:0
13.2018.03.22.
csütörtök, 14:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 2:2
14.2018.03.24.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 1:5
14.2018.03.24.
szombat, 12:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC 0:2
14.2018.03.25.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 9:1
14.2018.03.25.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. 0:7
12.2018.03.25.
vasárnap, 12:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 KFT. 1:1
15.2018.03.29.
csütörtök, 11:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 14:0
15.2018.03.29.
csütörtök, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 8:2
15.2018.03.31.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC 2:1
15.2018.04.01.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE 0:1
17.2018.04.03.
kedd, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 7:0
16.2018.04.07.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 0:18
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2:2
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. 3:5
16.2018.04.08.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:4
16.2018.04.08.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 0:2
19.2018.04.11.
szerda, 15:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC 6:0
17.2018.04.15.
vasárnap, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 1:1
17.2018.04.15.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 15:0
17.2018.04.19.
csütörtök, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC 0:0
17.2018.04.22.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE 5:0
12.2018.04.22.
vasárnap, 12:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 0:4
12.2018.04.23.
hétfő, 09:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC 0:6
14.2018.04.26.
csütörtök, 15:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7:1
18.2018.04.28.
szombat, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 2:1
18.2018.04.28.
szombat, 10:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. 0:4
18.2018.04.28.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE 0:2
18.2018.04.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:6
18.2018.04.29.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. 0:8
19.2018.05.02.
szerda, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE 3:4
19.2018.05.02.
szerda, 15:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE 8:1
19.2018.05.10.
csütörtök, 17:30
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 0:4
20.2018.05.12.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:4
20.2018.05.12.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:2
20.2018.05.12.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC 0:5
20.2018.05.13.
vasárnap, 10:00
DAFC SZEGED GYULAI TERMÁL FC 7:0
20.2018.05.13.
vasárnap, 16:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. 1:4
21.2018.05.18.
péntek, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 1:12
21.2018.05.18.
péntek, 14:30
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC 1:0
21.2018.05.18.
péntek, 15:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE 5:1
21.2018.05.19.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 0:1
21.2018.05.19.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3:4
22.2018.05.23.
szerda, 18:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:1
22.2018.05.26.
szombat
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 5:1
22.2018.05.26.
szombat, 11:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. 0:1
22.2018.05.26.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC 1:2
22.ma!
15:00
TISZAKÉCSKEI VSE DAFC SZEGED n.a.
Frissítve: 2018.05.27. 09:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
ma, 17:00
SZEGED 2011-GROSICS AKAD./BFC SIÓFOK
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 82
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 72
03. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 62
04. BUDAÖRS 57
05. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 57
06. GYIRMÓT FC GYŐR 56
07. WKW ETO FC GYŐR 55
08. SOROKSÁR SC 50
09. CEGLÉDI VSE 49
10. VÁC FC 48
11. DOROGI FC 46
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 45
13. KBSC FC 44
14. BUDAFOKI MTE 42
15. BFC SIÓFOK 41
16. AQVITAL FC CSÁKVÁR 41
17. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 40
18. SZOLNOKI MÁV FC 39
19. ZTE FC 38
20. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 20

Partnereink