Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
1. 2017.08.26.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1:5
1. 2017.08.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC KFT. 1:0
2. 2017.09.02.
szombat
L-IT-SZEAC GYULAI TERMÁL FC elmaradt
2. 2017.09.02.
szombat, 11:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 KFT. 0:15
2. 2017.09.02.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 11:1
2. 2017.09.03.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 6:5
3. 2017.09.06.
szerda, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:2
3. 2017.09.09.
szombat
MAROS-MENTI UFC L-IT-SZEAC elmaradt
3. 2017.09.09.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KÖRÖS UFC 14:0
3. 2017.09.09.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED elmaradt
3. 2017.09.09.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 3:1
3. 2017.09.09.
szombat, 16:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 13:0
3. 2017.09.10.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 17:0
4. 2017.09.15.
péntek, 17:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 1:3
4. 2017.09.16.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 0:5
4. 2017.09.16.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:4
4. 2017.09.16.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 0:2
4. 2017.09.16.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:12
1. 2017.09.20.
szerda, 15:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 5:2
5. 2017.09.22.
péntek, 15:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 3:2
5. 2017.09.23.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE 12:0
5. 2017.09.23.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. KÖRÖS UFC 14:0
5. 2017.09.23.
szombat, 15:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:3
2. 2017.09.27.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 4:2
1. 2017.09.27.
szerda, 15:00
TISZAKÉCSKEI VSE KÖRÖS UFC 3:2
6. 2017.09.30.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:19
6. 2017.09.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 9:1
6. 2017.09.30.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 1:8
6. 2017.10.01.
vasárnap, 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KÖRÖS UFC 12:1
6. 2017.10.01.
vasárnap, 11:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 5:4
5. 2017.10.02.
hétfő, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABA UFC 7:0
7. 2017.10.07.
szombat, 10:30
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 0:1
7. 2017.10.07.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:8
7. 2017.10.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 12:0
7. 2017.10.08.
vasárnap, 11:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 2:2
7. 2017.10.08.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 14:0
7. 2017.10.08.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MÓRAHALOM VSE 19:0
8. 2017.10.14.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:12
8. 2017.10.14.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 2:0
8. 2017.10.15.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
8. 2017.10.15.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 2:3
9. 2017.10.21.
szombat, 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 12:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE L-IT-SZEAC n.a.
10. 2017.10.26.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
10. 2017.10.29.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC n.a.
10. 2017.10.29.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
2. 2017.10.31.
kedd, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE elmarad
1. 2017.11.02.
csütörtök, 15:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED GYULAI TERMÁL FC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. L-IT-SZEAC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
11. 2017.11.05.
vasárnap, 10:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
11. 2017.11.05.
vasárnap, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 n.a.
12. 2017.11.11.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED n.a.
12. 2017.11.11.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 10:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 13:00
MÓRAHALOM VSE L-IT-SZEAC n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 10:00
KÖRÖS UFC MAROS-MENTI UFC n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 12:00
L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 12:00
DAFC SZEGED TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 KFT. n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE n.a.
13. 2017.11.19.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
1. 2017.11.24.
péntek, 14:00
SZEGED 2011 KFT. DAFC SZEGED n.a.
2. 2017.11.25.
szombat, 11:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
1. 2017.11.25.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT-SZEAC n.a.
8. 2017.11.26.
vasárnap, 13:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 KFT. n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC GYULAI TERMÁL FC n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
14. 2018.03.03.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE OMTK-ULE 1913 n.a.
14. 2018.03.04.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MÓRAHALOM VSE n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC L-IT-SZEAC n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. KÖRÖS UFC n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE DAFC SZEGED n.a.
15. 2018.03.17.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED 2011 KFT. n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE GYULAI TERMÁL FC n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
16. 2018.03.17.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED SZEOL SC KFT. n.a.
16. 2018.03.18.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC MÓRAHALOM VSE n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE L-IT-SZEAC n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
17. 2018.03.24.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED KÖRÖS UFC n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC SZEGED 2011 KFT. n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GYULAI TERMÁL FC n.a.
18. 2018.03.31.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED n.a.
18. 2018.04.01.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC SZEOL SC KFT. n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. GYULAI TERMÁL FC n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE OMTK-ULE 1913 n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. MÓRAHALOM VSE n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE L-IT-SZEAC n.a.
19. 2018.04.07.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA UFC n.a.
19. 2018.04.08.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 KFT. n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC KÖRÖS UFC n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC DAFC SZEGED n.a.
20. 2018.04.14.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. n.a.
21. 2018.04.22.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC L-IT-SZEAC n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE GYULAI TERMÁL FC n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OMTK-ULE 1913 n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED MÓRAHALOM VSE n.a.
21. 2018.04.28.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 KFT. n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE KÖRÖS UFC n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED n.a.
22. 2018.04.28.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEOL SC KFT. n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. MAROS-MENTI UFC n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GYULAI TERMÁL FC n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE n.a.
23. 2018.05.12.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC L-IT-SZEAC n.a.
23. 2018.05.13.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEGED 2011 KFT. n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE BÉKÉSCSABA UFC n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KÖRÖS UFC n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED n.a.
24. 2018.05.19.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
SZEOL SC KFT. SZEGED 2011 KFT. n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABA UFC OMTK-ULE 1913 n.a.
25. 2018.05.26.
szombat, 13:00
L-IT-SZEAC MÓRAHALOM VSE n.a.
25. 2018.05.27.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC GYULAI TERMÁL FC n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KFT. BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
OMTK-ULE 1913 L-IT-SZEAC n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC KÖRÖS UFC n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE DAFC SZEGED n.a.
26. 2018.06.02.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE SZEOL SC KFT. n.a.
Frissítve: 2017.10.15. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2017.10.22. vasárnap, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR / SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
Mosonmagyaróvár,
MTE-1904 Sporttelep
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 34
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 30
03. KBSC FC 24
04. SZOLNOKI MÁV FC 22
05. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 21
06. GYIRMÓT FC GYŐR 21
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 20
08. SOROKSÁR SC 20
09. VÁC FC 19
10. ZTE FC 18
11. CEGLÉDI VSE 18
12. DOROGI FC 16
13. WKW ETO FC GYŐR 16
14. BUDAÖRS 15
15. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 15
16. BUDAFOKI MTE 11
17. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 9
19. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 8
20. BFC SIÓFOK 6

Partnereink