Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2017/2018 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatok eredmény
1. 2017.08.26.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC KFT. 9:0
1. 2017.08.26.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3:10
2. 2017.09.02.
szombat
L-IT-SZEAC GYULAI TERMÁL FC elmaradt
2. 2017.09.02.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 10:0
2. 2017.09.02.
szombat, 13:00
KÖRÖS UFC SZEGED 2011 KFT. 0:11
2. 2017.09.03.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE TISZAKÉCSKEI VSE 8:1
3. 2017.09.06.
szerda, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OMTK-ULE 1913 6:2
3. 2017.09.09.
szombat
MAROS-MENTI UFC L-IT-SZEAC elmaradt
3. 2017.09.09.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. DAFC SZEGED elmaradt
3. 2017.09.09.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABA UFC 5:1
3. 2017.09.09.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KÖRÖS UFC 6:0
3. 2017.09.09.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC MÓRAHALOM VSE 7:0
3. 2017.09.10.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 11:0
4. 2017.09.15.
péntek, 15:00
OMTK-ULE 1913 GYULAI TERMÁL FC 3:5
4. 2017.09.16.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC KFT. 1:15
4. 2017.09.16.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
4. 2017.09.16.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC SZEGED 2011 KFT. 0:5
4. 2017.09.16.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE MAROS-MENTI UFC 1:15
1. 2017.09.20.
szerda, 17:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA UFC 3:0
5. 2017.09.22.
péntek, 17:00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 1:4
5. 2017.09.23.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. KÖRÖS UFC 4:2
5. 2017.09.23.
szombat, 13:00
TISZAKÉCSKEI VSE MÓRAHALOM VSE elmaradt
5. 2017.09.23.
szombat, 13:00
GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13:0
1. 2017.09.27.
szerda, 17:00
TISZAKÉCSKEI VSE KÖRÖS UFC 1:6
2. 2017.09.27.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABA UFC MAROS-MENTI UFC 1:1
6. 2017.09.30.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 5:4
6. 2017.09.30.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC KFT. 0:5
6. 2017.09.30.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE SZEGED 2011 KFT. 0:36
6. 2017.10.01.
vasárnap, 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KÖRÖS UFC 7:3
6. 2017.10.01.
vasárnap, 13:00
OMTK-ULE 1913 TISZAKÉCSKEI VSE 5:5
5. 2017.10.02.
hétfő, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABA UFC 14:0
7. 2017.10.07.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4:1
7. 2017.10.07.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:3
7. 2017.10.07.
szombat, 12:30
MAROS-MENTI UFC GYULAI TERMÁL FC 0:4
7. 2017.10.08.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. OMTK-ULE 1913 10:0
7. 2017.10.08.
vasárnap, 13:00
KÖRÖS UFC BÉKÉSCSABA UFC 6:0
7. 2017.10.08.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MÓRAHALOM VSE 46:0
8. 2017.10.14.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABA UFC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 0:2
8. 2017.10.14.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC KFT. 0:14
8. 2017.10.15.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:8
8. 2017.10.15.
vasárnap, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 KFT. 0:9
9. 2017.10.21.
szombat, 10:00
SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE MAROS-MENTI UFC n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913 n.a.
9. 2017.10.21.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 KFT. GYULAI TERMÁL FC n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE L-IT-SZEAC n.a.
9. 2017.10.22.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC MÓRAHALOM VSE n.a.
10. 2017.10.26.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE SZEOL SC KFT. n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 KFT. n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 11:00
L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC n.a.
10. 2017.10.28.
szombat, 12:00
GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
10. 2017.10.29.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
10. 2017.10.29.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 KÖRÖS UFC n.a.
2. 2017.10.31.
kedd, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED GYULAI TERMÁL FC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. L-IT-SZEAC n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC MÓRAHALOM VSE n.a.
11. 2017.11.04.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 KFT. TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
11. 2017.11.05.
vasárnap, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 n.a.
11. 2017.11.05.
vasárnap, 12:00
KÖRÖS UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
12. 2017.11.11.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED n.a.
12. 2017.11.11.
szombat, 14:00
GYULAI TERMÁL FC KÖRÖS UFC n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KFT. SZEOL SC KFT. n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 11:00
TISZAKÉCSKEI VSE BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 11:00
MÓRAHALOM VSE L-IT-SZEAC n.a.
12. 2017.11.12.
vasárnap, 12:00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 10:00
L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 KFT. n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 11:00
SZEOL SC KFT. MÓRAHALOM VSE n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULAI TERMÁL FC n.a.
13. 2017.11.18.
szombat, 12:00
KÖRÖS UFC MAROS-MENTI UFC n.a.
13. 2017.11.19.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
1. 2017.11.24.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 KFT. DAFC SZEGED n.a.
1. 2017.11.25.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT-SZEAC n.a.
2. 2017.11.25.
szombat, 13:00
MÓRAHALOM VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC n.a.
8. 2017.11.26.
vasárnap, 11:00
GYULAI TERMÁL FC TISZAKÉCSKEI VSE n.a.
1. 2017.12.30.
szombat, 22:00
OMTK-ULE 1913 MÓRAHALOM VSE n.a.
Frissítve: 2017.10.15. 21:00
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
2017/2018
Merkantil Bank NB II.
2017.10.22. vasárnap, 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR / SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
Mosonmagyaróvár,
MTE-1904 Sporttelep
2017/2018 - Merkantil Bank NB II.
#csapat nevepont
01. MTK BUDAPEST 34
02. KISVÁRDA MASTER GOOD 30
03. KBSC FC 24
04. SZOLNOKI MÁV FC 22
05. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 21
06. GYIRMÓT FC GYŐR 21
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 20
08. SOROKSÁR SC 20
09. VÁC FC 19
10. ZTE FC 18
11. CEGLÉDI VSE 18
12. DOROGI FC 16
13. WKW ETO FC GYŐR 16
14. BUDAÖRS 15
15. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 15
16. BUDAFOKI MTE 11
17. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10
18. AQVITAL FC CSÁKVÁR 9
19. SWIETELSKY-SOPRONI VSE 8
20. BFC SIÓFOK 6

Partnereink